Aklınızda bulunsun!

Türkiye’deki Kadın Gezginler “GowWonder”da Buluşuyor

letsgowonder

Türkiye’nin kadın gezginler grubu yeni üyelerini bekliyor

GoWonder grubu kadın gezginler için güvenli bir cennet gibi ve biz bu grubu tüm takipçileriyle sonradan kazanılmış bir aile gibi görüyoruz. Grubun ana fikri seyahat eden kadınlara ilham vermek ve ipuçları ile onlara yardımcı olmak. Ama sadece seyahat değil, diğer konularda da paylaşımlar görmek bizi mutlu ediyor.

letsgowonder

Wonderers olarak adlandırdığımız takipçilerimiz iyi ve kötü anılarını paylaştıkları zaman görüyoruz ki biz 80’den fazla ülke ve 120’den fazla dili olan bir aile olarak aramızda empati ve bizi bir araya getiren köprüler var.

 

Sarah Louise Humphries’in mottosu olan #OneLove’ı alıp üzerine GoWonder’dan bir parça ekliyoruz ve #OneWorldOneLove’ı mottomuz olarak kabul ediyoruz. Birbirimize destek olmaya devam edelim ve nereden geldiğimize, hangi dine inandığımız, ne kadar farklı olduğumuz, küresel ölçekte kadınları güçlendirme ve destekleme misyonuyla birleştiğimiz yeni bir yıla hoşgeldiniz diyelim.

İçerik hakkında bilgi verirsek;

Websitemizde günlük olarak yayınladığımı blogumuzda 4 ana başlık üzerinden paylaşımlar yapıyoruz. Bunlardan ilki harika kadınlarımızdan hikayeler. Gezgin kadınlarımızın röportajları ve yoldaki ilham verici hikayelerini bu bölümde okuyabilirsiniz.

İkinci bölüm ise “How to become a digital nomad” Burada birçok başarılı freelance çalışan kadın gezgin ve onların bu iş ile ilgili hikayeleri,önerilerini bulabilir ve kendi işiniz için hikayelerden ilham alabilirsiniz.

Bir başka bölümde ise seyahat ipuçlarını bulabilirsiniz. Konu kadınlar ve seyahat olunca içerik oldukça ilginç bir hal alıyor ve aklınıza gelmeyecek konularda bile bilgi bulma şansı veriyor.

Son bölümümüz ise şehir rehberleri ile ilgili. Gezgin kadınlarımızın gözünden bir şehrin olmazsa olmazlarını okuyabilirsiniz. Hatta dilerseniz bize siz de kendi şehriniz için oluşturduğunuz bir rehberi gönderebilirsiniz.

Ayrıca hatırlatmak isterim bizimle çalışma fırsatı da bulabilirsiniz!

Eğer bir seyahat şirketi, turizm kurulu iseniz veya ürün / hizmetinizin topluluğumuzdaki kadınlar iyi olacağını düşünüyorsanız , bize ulaşın : info@letsgowonder.com

Ayrıca bloggerlar ve içerik yazarları da bizimle her zaman iletişim kurabilir : dora@letsgowonder.com

Dahası dijital pazarlama ya da sosyal medya yönetimi konularında deneyiminiz yoksa ve öğrenmeye açıksanız staj ilanımızı incelemeyi unutmayın!

Tüm kadın gezginleri ya da dünyayı görmeye meraklı olan herkesi bize katılmaya bekliyoruz!

>

Çok Popüler!

Yukarı