Aklınızda bulunsun!

Körfez Köprüsünde’ki Rekabet Vatandaşa Yaradı

İstanbul – İzmir arasındaki mesafeyi yaklaşık 4.5 saat azaltacak olan Osman Gazi Körfez Köprüsü’nün açılmasıyla beraber eski alternatif olan İDO Eskihisar – Topçular feribotundan da iyi haberler geldi. Gelin maliyeti ve avantajları beraber inceleyelim.

Feribot Artık Her Şey Dahil

Eskihisar – Topçular feribotu köprünün açılmasıyla beraber yüksek bir müşteri kaybına uğrayacak. Bunu göz önünde bulunduran şirket yetkilileri güzel bir projeyle şöförleri yine kendisine çekmeyi başaracak gibi.

Zaten yol üzerinde yemek molası verecek olan şöförlere molayı feribot içinde ÜCRETSİZ SICAK YEMEK sağlayarak çözmeyi planlamışlar. Gayet mantıklı gözüken bu strateji sonrasında acaba köprü geçiş fiyatında da acaba bir indirim olabilir mi diye de düşünmüyor değiliz.

 

Köprüden Geçiş 90 TL

Henüz kesin açıklama gelmese de otomobiller için geçiş ücretinin 90 TL olacağı söyleniyor. Bayramda ücretsiz, sonrasında da kısa bir süreliğine %20 indirimli olması da gündemde.

 

Belirli zaman aralıklarında kalkan feribotlarla daha uygun fiyata, dinlenerek ve yemek yiyerek seyahat etmek mi? Yoksa hiç dinlenmeden, sıraya girmeden yoluma giderim diyenler mi ağır basacak? Sonuç ne olursa olsun git gide bu rekabet kızışacak ve bu vatandaşa yarayacak gibi duruyor.

 

Otomobil Tek Yön İDO -60 TL (Yemek Dahil)

Köprü Tek Yön – 90 TL

>
Yorum yazmak için tıklayın!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Çok Popüler!

Yukarı