Yazar Kadrosu

Seyahat Tutkunu ve İstanbul aşığıyım. www.ogulcantatar.com

Merhaba arkadaşlar ben Gülcan :) Denizli Pamukkale Üniversitesi İktisat İngilizce bölümü öğrencisiyim. 16 lı yaşlarımda bir seyahat defteri oluşturmaya başladım . 18 ime girdiğim de her yeni yıl yeni bir ülke , yeni bir kültür anlayışıyla bunları gerçekleştirmeye başladım . Tabiki vakit ve nakit buldukça ... Planlı yaşayan bu gezgine merhaba diyin . 2016 yaz ayında İngiltere-İskoçya seyahatim için takipte kalın. Geleneksel hoplamalı pozumla sevgiler ... Gülcan

Hem gezgin hem doktor ! :)

Otomobil, Sinema & Fotoğraf Tutkunu - Mühendis Adayı - Kameranın Arkasındaki Kişi :)

AISEC hakkında sorularınız varsa iletişime geçebilirsiniz :)

futbol antrenörü... gezen bir insan :D

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Meclis Başkanı

1993 Ankara doğumluyum, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf ögrencisiyim, 2014 ve 2015 yıllarında W&T programı ile Amerikan Birleşik Devletlerinin Montana eyaletinde Yellowstone National Park'ta çalıştım. Las Vegas, Grand Canyon, Los Angeles, San Francisco, San Diego, Tijuana(Meksika), Wyoming, Texas, Miami, Key West, Orlando, Washington DC, Philadelphia, Niagara Falls ve tabi ki Newyork City'de bulundum. Twitter ve instagram da en aktif W&T hesaplarını da yönetmekten gurur duyuyorum :) www.twitter.com/workandtravel www.instagram.com/workandtravelwat

Yeni yerler görmeyi, doğayı hissetmeyi ve yeni insanlar tanımayı seven; araştırmaya ve bilgi edinmeye meraklı, fotoğrafa tutkulu bir mühendislik öğrencisi!

Yiğit Kurt! Mahlası ise Evrensel Adam, beni ayrıca Facebook'ta "Evrensel Adam" adıyla da görebilirsiniz.

Öncelikle kendimden bahsedeyim, şu an izmirde sıradan bir işte çalışıyorum ve wall street ingilizce kursunda ingilizce öğreniyorum. 16 Haziran'da Avusturya ve yakın ülkelere en son da Yunanistan'a gideceğim bir tatile çıkıyorum. Oralarda edindiğim yabancı arkadaşlarımı göreceğim. 1 temmuz tarihinde Marmaris'te bir İngiliz oteli'inde fotoğraf ekibinde işe başlayacağım. Fotoğraf çekmeyi gezip gördüğüm yerleri anlatmayı ve hatta insanlarda merak uyandırmayı gerçekten seviyorum. Moda tasarımı öğretmenliği mezunuyum.

Gezmek için engel yoktur!

Trakyalı Gezgin

Bugünüm; yarınıma giderken dünümü yoketti.

İstanbul aşığı, sporcu ve her zaman mutlu !

24 Ekim 1996 Ankara doğumluyum. Çok küçük yaşlarda gezmeye başladım ve küçüklükten beri gezerken kıpır kıpır olurdum, içim içime sığmazdı.. 20'den fazla ülke ve 50'den fazla şehir gezerken aldığım keyfi kelimelere sığmaz. Şimdide elimden geldiğince gezmeye, çok sevdiğim okulum İTU' de Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinde öğrenimimi sürdürmeye devam ediyorum. Tavsiyeleriniz, istekleriniz ve yorumlarınız için ilaydayaman@gmail.com adresine mail atarsanız çok sevinirim :)

Varol Eyüboğlu 1991 Deneme

Gezgin!

Yukarı