İstanbul

İstanbul’dan Deniz Uçağıyla Veya Helikopterle Gidilebilecek Yerler ve Fiyatlar

Farklı seyahat deneyimlerine açık olan insanlara yönelik güzel fikir olabilir deniz uçağı veya helikopterle seyahat etmek. Kara yolu veya deniz yolu ulaşımına göre tabi daha pahalı olsa da hem vakitten kazanmak hem de güzel bir deneyim için denenebilir gayet.

 

İstanbul’dan Deniz Uçağıyla Veya Helikopterle Gidilebilecek Yerler ve Fiyatlar

 

Günümüzde artık ulaşım artık hiç olmadığı kadar farklı yöntemler ile gerçekleştirilmekte. Öyle ki özellikle İstanbul’da kullanılan otobüs, taksi, vapur gibi araçların yanı sıra artık pek çok farklı ulaşım türü ile insanlar istedikleri lokasyonlara kısa süreler içerisinde ulaşabiliyorlar. Bu aşamada yapılacak olan araştırmalarda da görülebileceği üzere kişiler isterlerse evcil hayvanları ile sorunsuz bir şekilde yolculuklarını yapabiliyorlar.

 

Helikopter ile Nereye Ne Kadar Ücret Ödeyerek Gidebilirsiniz?

 

Atatürk Havalimanı, Şişli ya da Kadıköy’den Bursa Nilüfer’e helitaksi ile gitmek isteyen kişilerin bunun için 475 TL ödemesi gerekmektedir. Bu yolculuklarda eğer ki evcil hayvanların da olması isteniyorsa ek olarak 100 TL ücret talep edilecektir. Atatürk Hava Limanı’ndan Kadıköy’e helitaksi ile gitmek isteyenler ise evcil hayvanları için 50 TL öderken kendileri içinse 300 TL ödeyeceklerdir. Şişli Atatük Havalimanı arası fiyat 290 TL olarak belirlenmişken Şişli Kadıköy arası ise 240 TL. Bu iki lokasyon arası evcil hayvan uçuşu ise 50 TL.

 

 

Deniz Uçağı ile Nereye Ne Kadar Ücret Ödeyerek Gidebilirsiniz?

 denizucagi

Ulaşım tercihini deniz uçağı ile yapmak isteyen kişiler ise İstanbul’dan Bandırma’ya 150 TL’ye sorunsuzca gidebilmektedir. İstanbul’dan Bursa’ya gitmek isteyen kişiler ise yolculukları için 100 TL ücret ödeyecektir. Üstelik her geçen gün sefer sayıları çok ciddi oranlarda artmaya da devam etmektedir.

 

>
Yorum yazmak için tıklayın!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Çok Popüler!

Yukarı