Etkinlikler

Artvin / Karagöl Eğitim Ve Sanat Kampı (29-31 Temmuz)

Yeni bir kampa hazır mısınız?

Etkinliğin Facebook Sayfasına Girmek İçin TIKLAYINIZ

Eminiz hepinizin yola çıkıp, bir yerlerde kamp atmak için birden fazla seçeneği var…

Biz de bu eyleminize yardımcı olup, sizi Artvin’in Borçka ilçesinde yer alan ve asırlar önce bir heyelan ile oluşan Karagöl milli parkında düzenlediğimiz çadır kampı etkinliğine davet ediyoruz.

Alışılmışın dışında olan bu etkinliğimizde sizlere horon öğretiyor, yoga yaparak doğa ile iç içe bir nefes egzersizi sağlıyor, drama egzersizleri ile telepati duygunuzun gelişmesine yardımcı oluyoruz.

29-30-31 Temmuz olarak tarihleri olarak planlanan etkinliğimiz gerekli izinler alınmış olması nedeni ile çadır kampı ücreti ödememeniz açısından tarihlere dikkat etmeniz sizin iyiliğinize olacaktır.
Kamp alanına daha önce gelip, çadır kurmak isteyenler; ücreti ödemek durumundadır.

Lafı daha fazla uzatmadan etkinlik çizelgesini sizler ile paylaşmak istiyoruz:

                                                                       29 TEMMUZ CUMA
Saat 15:00-Etkinlik alanında buluşma
etkinliğe katılacak olanlar Karadeniz sahil yolundan HOPA ilçesine ulaşmalı,daha sonra sahilden ayrılarak BORÇKA ilçesine otostop ile ulaşarak oradan da Karagöl’e otostop çekmelilerdir.
Etkinliğe gelecek kişilerin en geç sabah 10:00 da Hopa’dan hareket etmeleri önerilir çünkü Karagöl’e pikniğe giden araçlar genelde öğleden önce orada olmaktadırlar.Öğleden sonrası için ancak dönen araçlar yolunuza çıkacaktır.

Buluşma günü çadır kurma ve ateş yakma çalışmaları ile sürecek ve çoğunluk oluştuğunda açık ateş başında horon ve türküler ile devam edecektir.

                                                                  30 TEMMUZ CUMARTESİ
Uyanır uyanmaz yoga ile Karagöl’ün eşsiz manzarasında çakralarımızı açıyor ve ciğerimizin en derinine kadar o mükemmel oksijen ve çiçeklerin karışımlarını içimize çekerek yoga egzersizleri yapıyoruz.

Verilen birkaç saatlik ara sonrasında ellerimizi birleştiriyor ve drama egzersizleri ile birbirimizi daha iyi tanıma şansını buluyoruz.

Yapılan drama egzersizleri ile telepati duygumuzu geliştirerek ayrıca doğaçlama yeteneklerimizi açığa çıkarıyor,dün gece yan çadırda uyuyan ve beklide hiç tanımadığımız o kişinin duygularına tanık oluyoruz.

Ve Horon, “yeter ki horonsuz olmasın aşk” etkinliği kapsamında tam da içinde bulunduğumuz Karadeniz coğrafyasının yöresel zenginliğini bire bir yaşıyor ve onu tam da orada uygulama imkanını buluyoruz.
Karadeniz de horonu tetikleyen bir enstrüman olan tulum da bize eşlik ediyor üstelik.

                                                                             31 TEMMUZ PAZAR
Katılıma göre yoga ve drama atölyeleri Pazar sabahı da sizlerle birlikte olacaktır ve bulduğumuz gibi bırakmak amacı ile çevre düzenlemesi yapılarak gevşek saat uygulaması ile kamp alanından arzu edenlerin ayrılması ritüelini gerçekleştireceğiz.

Not:Etkinliğe hiçbir şekilde yasal olmayan maddeler sokulmayacak, bunu yapan kişilere bir daha yapmayacağım diyene kadar poposuna tokat atılacaktır 🙂

Şaka bir yana, elbette ki bir araya gelmemizin tek amacı dostluk çerçevemizi genişletmek ve Karadeniz’in o güzel doğasında hayattan birkaç günlüğüne bile olsa uzaklaşıp kişisel zenginliklerimizi yaşama şansı bulmaktır.
Aşırı aksiyon durumlara girilmemesini öneririz.

Henüz talan edilmemişken, doğada buluşalım dostlar!

#ArtvindeBuluşuyoruz
#KaragölKampı
#SırtÇantalıGezginler

 

>
Yorum yazmak için tıklayın!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Yukarı